• Idziesz przez świat i światu dajesz kształt poprzez Twoje czyny

Samorząd Szkolny w roku 2025/2026

Maksymilian Socha – przewodniczący
Natalia Morawiec – zastępca przewodniczącego

Jakub Karcz – skarbnik

TYDZIEŃ KOLORÓW I TYDZIEŃ TEMATYCZNY

W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego organizowane są cykliczne wydarzenia integrujące społeczność szkolną – Tydzień Kolorów oraz Tydzień Tematyczny.

Tydzień Kolorów zachęca uczniów do wspólnej zabawy poprzez ubieranie się zgodnie z wyznaczonym kolorem dnia. Inicjatywa sprzyja integracji, budowaniu pozytywnej atmosfery oraz wzmacnianiu poczucia wspólnoty wśród uczniów.

Tydzień Tematyczny daje możliwość wykazania się kreatywnością i pomysłowością. Każdy dzień poświęcony jest innemu motywowi przewodniemu, dzięki czemu uczniowie mogą wyrażać siebie poprzez stroje i aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Obie inicjatywy cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów, urozmaicają codzienność szkolną oraz dostarczają wielu pozytywnych emocji. Ich głównym celem jest integracja społeczności szkolnej, rozwijanie kreatywności oraz budowanie przyjaznej atmosfery w szkole.

                                         

Byli Przewodniczący :

Rok szkolny 2024/2025 – Maja Świeboda

Rok szkolny 2023/2024 – Lidia Kochan

Rok szkolny 2022/2023- Aleksandra Cyganek

Rok Szkolny 2021/2022- Aleksandra Cyganek

Rok szkolny 2020/2021- Wojciech Bednarek

Rok Szkolny 2019/2020- Patryk Banasiak

Opiekun Samorządu Uczniowskiego – mgr Arleta Stanek