„W dniach 27-29 maja odbył się wyjazd integracyjny do schroniska w Sławkowie, w którym uczestniczyli uczniowie różnych klas. Podczas pobytu młodzież brała udział w zajęciach integracyjnych, sprzyjających budowaniu relacji i współpracy.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty teatralne, rozwijające kreatywność oraz umiejętności pracy w grupie. Wyjazd przebiegł w miłej atmosferze i był dla uczestników okazją do wspólnej zabawy oraz lepszego poznania się.”

