Dziś nasze II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie ponownie tętniło energią, uśmiechem i wyjątkową atmosferą! ![]()
W odnowionych murach naszej szkoły gościliśmy uczniów klas ósmych, którzy mogli poczuć prawdziwego ducha Wyspiana ![]()
Warsztaty i pokazy naukowe
Spotkania z nauczycielami i uczniami
Kultowa kawiarenka Wyspiana
Mnóstwo rozmów, emocji i pozytywnej energii!
Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i cudowną atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy ![]()
Mamy nadzieję, że już we wrześniu spotkamy się ponownie — tym razem jako społeczność Wyspiana! ![]()
![]()
Do zobaczenia! ![]()
![]()

