Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – metamorfoza szkoły po remoncie. To ważny moment dla całej społeczności szkolnej, symbol nowego etapu, zmian i rozwoju. ![]()
Odnowione wnętrza, nowoczesne przestrzenie i jeszcze lepsze warunki do nauki oraz pracy zachwyciły wszystkich zgromadzonych gości. Dzisiejsze wydarzenie było nie tylko okazją do zaprezentowania efektów metamorfozy szkoły, ale także momentem pełnym wzruszeń, podziękowań i wspólnej radości. ![]()
Swoją obecnością zaszczycili nas:
Pan Sebastian Szaleniec – Starosta Będziński
Pan Krzysztof Dudziński – Wicestarosta Będziński
Pani Halina Mentel – Członkini Zarządu Powiatu Będzińskiego
Pani Anna Zakrzewska-Zamora – Członkini Zarządu Powiatu Będzińskiego
Pani Aldona Kopczyńska -Naczelnik Wydziału Oświaty
Nowe oblicze naszej szkoły to połączenie tradycji z nowoczesnością – przestrzeń, w której codzienność szkolna zyskała zupełnie nowy wymiar ![]()
![]()

