Dnia 17 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Biegu Trzech Zamków organizowanym przez Starostę Powiatu Będzińskiego Pana Sebastiana Szaleńca ![]()
Tym razem gościł nas malowniczy Sławków, a trasa prowadziła przez piękne lasy, parki i urokliwe rzeczki ![]()
![]()
Choć pogoda próbowała pokrzyżować nasze plany, nie przeszkodziło nam to w świetnej zabawie i wspólnym spędzeniu czasu! ![]()
To kolejne wydarzenie, które połączyło społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie — uczniów, absolwentów i nauczycieli
Razem dbamy nie tylko o rozwój intelektualny, ale także o ducha sportu, zdrowie i integrację ![]()
![]()
Gratulujemy wszystkim uczestnikom fantastycznej energii i życzymy samych wspaniałych wyników!
Do zobaczenia na kolejnych sportowych wyzwaniach! ![]()
![]()

