Dnia 9 maja braliśmy udział w kolejnej edycji Zabieganego Powiatu, organizowanego przez Pana Starostę, Sebastiana Szaleńca. Tym razem gościły nas Mierzęcice. Trasa wiodła przez piękne malownicze lasy. Cieszy nas bardzo, że na trasie biegu spotkaliśmy naszych absolwentów, którzy pierwsze sportowe kroki stawiali w Wyspianie. Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników i do zobaczenia w kolejnej edycji.

